www.stuky.eu

Fasády

Zdobené fasády, oprava historických budov a oprava historických fasád

Opravíme i ty „nehistorické“ fasády!

V tom, jak bude na kolemjdoucí působit Váš dům, hraje klíčovou roli jeho fasáda.

Zdobené fasády jsou velice populární díky vysoké estetické hodnotě. Jinými slovy –zdobené fasády vypadají opravdu krásně a propůjčují objektu starobylé kouzlo – přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči v sekci Fasády galerie.

Historické fasády, (a také oprava historických fasád), restaurátorské práce na historických a památkových objektech, dále pak odborná rekonstrukce aoprava historických fasád – to, a mnohé další restaurátorské práce provádí naše firma – Prečan Štukatérství.

Oprava fasád je naše specializace – spolupracujeme s některými stavebními firmami, jimž poskytujeme konzultace a pomáháme jim s opravami štukových prvků, jako jsou např. konzole, hlavice sloupů, šambrány, frontony, bosáže, korunní či kordonové římsy a jiné tažené profily. Prohlédnout si je můžete v sekci Štuky katalog.

Na štuky používáme materiály a barvy schválené památkovým úřadem – například od firem jako Remmers, Vicat, Paulin a Keim (umělecké fasády, stejně jako oprava historických fasád vyžaduje naprostou preciznost).

Firma Prečan Štukatérství opraví i klasickou fasádu. A nejen to – zateplení domuje také naší doménou.

Proto neváhejte a napište nám svoji představu do formuláře v sekci Kontakt. Uvidíte, že vyhovíme Vašim požadavkům a splníme Vaše představy.